Europe Hungary English Deutch Romanian

Nano és Bio Peptidek Biopeptide Webstore NPCRIZ

TermékTapasztalatok - Fórum

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Oldal 1 / 11
Fórum » Test category » Termék Tapasztalatok » TermékTapasztalatok (Orvosok, Felhasználók, Peptid Barátok)
TermékTapasztalatok
GinoBigDátum: Szerda, 2012-07-11, 11:23 AM | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Akinek van a termékekkel kapcsolatos tapasztalatai,
kérem írják meg!
Szívesen várjuk minden kedves felhasználónk hozzászólását.

cool megaphone ok

MagnumDátum: Kedd, 2012-10-30, 10:43 PM | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Már leírtam ugyan egy helyre, de megismétlem. Eddig 6 féle peptidet próbáltam ki az elmúlt egy év során. Általánosságban pozitív a tapasztalatom, de a legszembetűnőbb a 13-as, bőrregeneráló peptiddel kapcsolatban van. 43 éves vagyok és mivel több műtétem is volt már sajnos, ezek az operációk jelentősen elcsúnyították a bőrömet. Ezen kívül tinédzser koromból is maradtak hegek a testem több pontján. Nos, a 13-as készítményt együtt használtam a 6-os készítménnyel, ami ugye az immunrendszer erősítésére szolgál. A lényeg: a bőröm talán még tizenéves koromban sem volt olyan sima, bársonyos és egyenletes színű, mint most. A műtéti hegek szinte beleolvadnak a bőrszínbe, így azok alig észrevehetőek már. Ezidáig nem nagyon jártam uszodába, strandra, mivel kellemetlenül éreztem magam ezek miatt, viszont amióta szembetűnő változásokon mentem keresztül, lényegesen nagyobb lett az önbizalmam e tekintetben is. A változásokra egyébként elsőként a feleségem hívta fel a figyelmemet, akivel 20 éve élünk boldog házasságban. Ha valaki ismeri a testem és a bőröm, akkor az ő! Szóval, csak ajánlani tudom mindazoknak, akik hasonló problémával küszködnek.
Üdvözlettel, Kertész Attila

meridian2000Dátum: Péntek, 2015-10-23, 3:48 PM | Üzenet # 3
Közlegény
A barátnőm többféle folyékony peptidet használ EGY hónapja bőrszerkezete javítására. Jelenleg műtét előtt áll, amihez laborvizsgálatok kellettek. 10 éve rossz a májfunkciója valami régi  epe betegség miatt, viszont a mostani lelete tökéletes eredményt mutatott, úgy ahogy a nagy könyvben meg van írva.  smile PK 08 Máj és epe. Egyenlőre a többiről nincs tapasztalat.

DuttenDátum: Péntek, 2016-08-12, 5:20 PM | Üzenet # 4
Közlegény
A férjemnek pár éve volt két szívinfarktusa és kétszer katéterezték a szívét, ráadásul sajnos 2-es cukorbeteg is. Sokféle gyógyszert kellett rendszeresen szedni, de sajnos a tünetei így is megmaradtak és borzasztó egészségügyi állapotban volt. Kipróbáltuk az Olekap nevű étrend kiegészítőt, amit rendszeresen szed, a tünetei két hét alatt megszűntek, normális életet tud végre élni, a szíve rendesen kap oxigént, nem fullad és nem gyengül el. Voltunk alapos orvosi szív vizsgálaton, ultrahang, terheléses, EKG, stb. és nem találták a korábbi infarktusok nyomait sem ! A labor vizsgálatok is teljesen jó eredményt mutatnak. A cukra beállt, oda figyel a diétára, de teljesen normális lett a vércukra is !A korábbi labor leletek borzasztóak voltak !Mondhatom, hogy most szinte, teljesen egészséges ! Az viszont igaz, hogy előfordult, hogy az Olekap-ot nem tudtuk beszerezni, mert nem volt kapható (sajnos) és a tünetek két hét után kezdtek előjönni.A férjem azt tapasztalja, hogy neki rendszeresen szedni kell ezt a "csoda" kapszulát, akkor érzi teljesen jól magát.Mindenkinek csak ajánlani tudjuk ! A leleteket szívesen megmutatjuk, hogy milyen volt az állapota és milyen lett! Köszönjük szépen!

Fórum » Test category » Termék Tapasztalatok » TermékTapasztalatok (Orvosok, Felhasználók, Peptid Barátok)
Oldal 1 / 11
Keresés:

Tweet